Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Ciągnik ARION serii 400 z ładowaczem czołowym CLAAS

Kupując w zestawie zyskujesz dodatkowy rabat.

Wszystko pod kontrolą.

Perfekcyjna integracja z konstrukcją ciągnika, komfort i bezpieczeństwo pracy, idealna widoczność – to tylko kilka z wielu korzyści, które zyskujesz wybierając ciągnik ARION serii 400 w pakiecie z ładowaczem czołowym CLAAS. Kupując ten zestaw do 31.07.2024, otrzymasz specjalny rabat w wysokości 5 000 zł netto na ładowacz czołowy.¹

Zalety i korzyści zakupu ciągnika z oryginalnym ładowaczem czołowym CLAAS:

Perfekcyjna integracja z konstrukcją ciągnika CLAAS.

Mocne połączenie przetestowane pod kątem ładowacza i ciągnika.

Przewody i wiązki zintegrowane z wysięgnikiem.

Przewody są bezpiecznie ułożone i nie ograniczają widoczności.

Zintegrowana amortyzacja wstrząsów.

Podniesie komfortu pracy ciągnikiem z ładowaczem.  

Złącze MACH.

Szybkie złącze do łączenia przewodów hydraulicznych i elektrycznych jednocześnie, umożliwiające dodatkowo przyłączanie i odłączanie ładowacza bez wycieków oleju.  

 
 
 

FITLOCK 2 – mechanizm łączenia ramion ładowacza z ciągnikiem.

Prosta operacja szybkiego podłączania/odłączania ładowacza czołowego, automatyczne blokowanie wysięgnika na wspornikach ciągnika, status połączenia ładowacza widoczny z kabiny i z zewnątrz oraz mechaniczny system bezpieczeństwa.

Lepsza widoczność.

Trójsekcyjne ramiona ładowacza typu  FL C ze zintegrowanym mechanicznym poziomowaniem podnoszące komfort  i bezpieczeństwo pracy.

 
 
 

Najtrwalsza konstrukcja do najcięższych zadań.

Mocna i trwała konstrukcja ładowacza typu FL  na długie lata pracy.

Nowy projekt ramion, składający się z trzech sekcji.

Mocna konstrukcja ładowacza typu FL C
– bardzo dobra widoczność w ciągniku.

Hydrauliczne poziomowanie ładowacza typu FL.

Bezpieczna i szybka praca z największymi kątami nabierania i wysypywania.

 
 
 

Dodatkowy poziomujący siłownik hydrauliczny.

Prowadzenie równoległe narzędzia i  większy udźwig ładowacza typu FL.

Opinia klienta o pracy ciągnikiem ARION 400 z oryginalnym ładowaczem CLAAS:

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.07.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla Autoryzowanych Dealerów. 

¹ Rabat do każdego oryginalnego ładowacza czołowego CLAAS (FL 80-120 i FL 80C-120C) w zestawie z nowym ciągnikiem CLAAS z serii ARION 400 zakupionego do 31.07.2024. Rabat zostanie udzielony na ładowacz czołowy (typy B60 i B91) w wysokości 5 000 zł netto.

² Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na okres 3 lat, minimalny wkład własny klienta 55%, raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Opłata manipulacyjna wynosi 0,7% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy wszystkich maszyn CLAAS, zamówionych przez klientów u Autoryzowanych Dealerów CLAAS po 01.09.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 31.05.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u Autoryzowanych Dealerów CLAAS oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)