Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

CLAAS connect: wszystko połączone, wszystko pod kontrolą

CLAAS connect w skrócie: dzięki bezpłatnej aplikacji CLAAS connect masz wszystkie maszyny CLAAS dostępne w jednym miejscu – wraz ze wszystkimi danymi bazowymi oraz informacjami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym, jak np. konfiguracja, zużycie, lokalizacja czy opcje aktualizacji. Tutaj dowiesz się, co jeszcze oferuje to rozwiązanie.

Obsługa całej floty maszyn rolniczych może być wymagająca. Potrzeba wiele informacji, aby móc zarządzać danymi o stanie i pracy, zapotrzebowaniem na konserwację oraz zamówieniami części zamiennych. Z CLAAS connect poradzisz sobie z tym jedną – nawet lewą – ręką.

Całe gospodarstwo pod kontrolą

Jako aplikacja na smartfony i aplikacja internetowa CLAAS connect jest dostępna we wszystkich potrzebnych formatach. Chcesz poznać aktualną liczbę godzin pracy lub dowiedzieć się, gdzie w danym momencie znajduje się Twój ciągnik, kombajn lub sieczkarnia? Żaden problem – wystarczy kliknąć lub dotknąć, a CLAAS connect pokaże w czasie rzeczywistym wszystko, co chcesz wiedzieć o swoich maszynach. Wyświetli nawet informacje o stanie silnika oraz poziomie paliwa i AdBlue.

Właściwa odpowiedź na każde pytanie

Również w najlepiej zarządzanym gospodarstwie zdarzają się nieoczekiwane sytuacje; aby uniknąć długich przestojów, kluczowe jest wtedy szybkie zdiagnozowanie problemu i znalezienie rozwiązania. W takich przypadkach CLAAS connect jest idealnym pomocnikiem. Zapisane instrukcje obsługi każdej z maszyn umożliwiają szybkie znalezienie rozwiązania. A gdy potrzebna jest jakaś część zamienna, użytkownik może ją zamówić od zaufanego sprzedawcy bezpośrednio przez zintegrowany z aplikacją Parts Shop. By jak najszybciej wrócić do pracy.

Gotowy na doposażenie

Nawet poza sezonem zbiorów CLAAS connect to wierny towarzysz, który ułatwia wczesne i kompletne przygotowanie do nadchodzących prac. Kalkulator balotów oblicza w precyzyjny sposób, ile siatki, sznurka i folii będzie potrzebne na przyszłość, a Lubricant Advisor sugeruje odpowiednie materiały eksploatacyjne. Wszystkie te produkty oraz szereg innych rozwiązań rolniczych, podobnie jak części zamienne, użytkownik może na koniec zamówić bezpośrednio w Parts Shop.

Gdy zastanawiasz się nad zakupem nowego sprzętu, możesz również bezpłatnie zestawić nowe maszyny w zintegrowanym konfiguratorze i zapisać je z myślą o ewentualnym zakupie. Po podjęciu decyzji, bezpośrednio w CLAAS connect, możesz zamówić demonstrację maszyny u swojego dealera bądź poprosić o ofertę. Po dokonaniu zakupu możesz z łatwością dodać nowe maszyny do CLAAS connect, wprowadzając ich numery seryjne.

Kompleksowa obsługa – bez kosztów

CLAAS connect Cię przekonał? W takim razie jeszcze jedna doskonała wiadomość na koniec: z aplikacji CLAAS connect oraz jej wersji internetowej możesz korzystać bezpłatnie, a rejestracja przebiega w prosty sposób w kilku krokach

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)