Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Zaprojektowane dla profesjonalistów

Niektórzy widzą tylko kawałek stali. My widzimy możliwość uzyskania najlepszych możliwych wschodów i minimalizację kosztów w ich uzyskaniu. Profesjonalni rolnicy wiedzą, że najważniejszymi elementami maszyny są te, które pracują w glebie, wykonując naprawdę ciężką pracę. Te elementy muszą być trwałe, idealnie dopasowane i mieć doskonałe właściwości agronomiczne. Dlatego produkujemy części zamienne dla profesjonalistów.

Porównanie nowej brony zagarniającej Marathon

do standardowej wskazuje na znacznie wydłużoną żywotność. Ponieważ długość zęba pozostaje stała, brona charakteryzuje się takimi samymi wibracjami, a tym samym zdolnością sortowania agregatów glebowych. Początkowy kąt ustawienia również pozostaje taki sam. Oznacza to doskonałe wyniki pracy rok po roku, oszczędza czas pracy rolnika w warsztacie i maksymalizuje czas pracy w polu.

Talerz CrossCutter

Intensywna ultra-płytka uprawa ze znaczną prędkością, tworzy idealne warunki mineralizacji resztek pożniwnych i kiełkowania banku nasion. Talerz CrossCutter Disc doskonale sprawdza się na ściernisku rzepaczanym, ściernisku zbożowym, w likwidacji roślin okrywowych czy polu po orce. Mała głębokość robocza 2-3 cm prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa i prędkości roboczej do 20 km/h.

Nakładka Marathon Edge

Kształt nowej nakładki Marathon Edge zwiększa zdolność zagłębiania się w glebę, jednocześnie zmniejszając wymaganą siłę uciągu na ciężkich glebach. Marathon Edge jest również doskonale dopasowany do odkładni MixIn, która zwiększa zdolność mieszania. W połączeniu z ogromną trwałością nakładek Marathon, Marathon Edge jest racjonalnym wyborem dla kultywatora Väderstad Swift – zapewnia dłuższą żywotność w porównaniu do standardowej nakładki i dłuższe okresy między wymianami.

Nakładki BreakMix

Łączy w sobie zalety rozbijania twardych warstw gleby z bardzo intensywnym mieszaniem. Dolna część nakładki rozbija twardą, głębiej położoną warstwę oraz wyciąga część gleby na powierzchnię co umożliwia podsiąk wilgoci glebowej lub odpływ nadmiaru wody po ulewnych opadach. Górne części nakładki wyrzucają glebę do góry dzięki czemu jest mieszana z resztkami pożniwnymi, które szybko ulegają mineralizacji, co tworzy doskonałe podłoże pod siew. BreakMix obniża koszty i poprawia wyniki agronomiczne.

Odkładnia MixIn

Wszystkie kultywatory zębowe Väderstad są wyposażone w wyjątkowe odkładnie MixIn. Odkładnia ta wyrzuca uprawianą glebę do przodu, a nie do góry, co powoduje jej dwukrotną uprawę. Podwaja to efekt mieszania i rozdrabniania na całej głębokości roboczej i zapewnia takie same warunki na całym polu. Odkładnia MixIn poprawia wynik uprawy, zwiększa wydajność i oszczędza olej napędowy.

Nakładki Marathon

Specjalnie wzmocnione nakładki uprawowe firmy Väderstad zrewolucjonizowały rynek części eksploatacyjnych, zwiększając trwałość nawet 10-krotnie w porównaniu do standardowych. Nakładki Marathon utrzymują zadaną głębokość roboczą przez cały okres eksploatacji. Gwarantują one doskonały wynik pracy rok po roku, oszczędzają czas spędzany w warsztacie i umożliwiają pracę w polu, gdy pogoda jest optymalna.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)