Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Fiszewo

Dział Sprzedaży Maszyn:

Remigiusz Głąb

Kierownik Sprzedaży

Telefon

+48 885 355 111

E-mail

r.glab@agrimasz.pl

Powiaty:

Elbląski, Gdański, Malborski

Marcin Tabor

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+ 48 885 205 040

E-mail

m.tabor@agrimasz.pl

Powiaty:

Tczewski, Sztumski, Kwidzyński

Paweł Głuszyk

Sprzedawca

Telefon

+ 48 885 205 050

E-mail

p.gluszyk@agrimasz.pl

Powiaty:

Lidzbarski, Braniewski, Nowodworski

Zuzanna Murawska

Koordynator ds. Sprzedaży

Telefon

+48 887 300 002

E-mail

z.murawska@agrimasz.pl

Zuzanna Murawska

Koordynator ds. Sprzedaży

Telefon

+48 887 300 002

E-mail

z.murawska@agrimasz.pl

Dział Serwisu:

Marcin Narwojsz

Kierownik Serwisu

Telefon

+48 885 855 110

E-mail

m.narwojsz@agrimasz.pl

Mariusz Gromelski

Koordynator Serwisu

Telefon

+48 887 866 001

E-mail

m.gromelski@agrimasz.pl

Łukasz Weber

Doradca Serwisowy

Telefon

+48 724 601 020

E-mail

l.weber@agrimasz.pl

Piotr Słomiński

Koordynator PDI

Telefon

+48 572 409 221

E-mail

p.slomiński@agrimasz.pl

Piotr Słomiński

Koordynator PDI

Telefon

+48 572 409 221

E-mail

p.slomiński@agrimasz.pl

Dział Części Zamiennych:

Łukasz Tabor

Kierownik Magazynu Części

Telefon

+48 724 601 060

E-mail

l.tabor@agrimasz.pl

Jan Samsel

Doradca ds. Części

Telefon

+48 728 949 242

E-mail

j.samsel@agrimasz.pl

Damian Karczewski

Młodszy Doradca ds. Części

Telefon

+48 571 405 956

E-mail

d.karczewski@agrimasz.pl

Michał Wypych

Magazynier

Telefon

+48 734 828 041

E-mail

m.wypych@agrimasz.pl

Michał Wypych

Magazynier

Telefon

+48 734 828 041

E-mail

m.wypych@agrimasz.pl

Dział Rozwiązań Cyfrowych:

Dział Kadr:

Dział Marketingu:

Jarosław Burdziuk

Specjalista ds. Rozwiązań Cyfrowych

Telefon

+48 724 601 011

E-mail

j.burdziuk@agrimasz.pl

Barbara Raczkowska vel Mroczkowska

Sekretariat

Telefon

+48 885 552 211

E-mail

b.mikuta@agrimasz.pl

Paulina Kogut

Marketing

Telefon

+48 880 856 149

E-mail

p.kogut@agrimasz.pl

Dział Rozwiązań Cyfrowych:

Jarosław Burdziuk

Specjalista ds. Rozwiązań Cyfrowych

Telefon

+48 724 601 011

E-mail

j.burdziuk@agrimasz.pl

Dział Kadr:

Barbara Raczkowska vel Mroczkowska

Sekretariat

Telefon

+48 885 552 211

E-mail

b.mikuta@agrimasz.pl

Dział Marketingu:

Paulina Kogut

Marketing

Telefon

+48 880 856 149

E-mail

p.kogut@agrimasz.pl

Dział Księgowości:

Joanna Błaszczyk

Księgowość

Telefon

+48 887 887 863

E-mail

j.blaszczyk@agrimasz.pl

Sandra Felenczak

Windykacja

Telefon

+48 516 416 579

E-mail

s.felenczak@agrimasz.pl