Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Rolnictwo precyzyjne, które zasługuje na swoje miano: CEMIS 1200

Praca w polu, która toczy się jak po szynach: GPS PILOT CEMIS 1200 gwarantuje precyzyjne prowadzenie po śladzie. W ten sposób przez cały rok pracujesz w oszczędny i zorientowany na przyszłość sposób.

Dokładne prowadzenie po śladzie

Dzięki GPS PILOT CEMIS 1200 łączysz niezwykle precyzyjną pracę na polu z płynnym zarządzaniem zleceniami. Z automatycznym prowadzeniem po śladzie maszyna przemieszcza się jak po szynach. Dostępne różnorodne sygnały korekcyjne i zróżnicowane tryby jazdy zapewniają optymalne prowadzenie przez cały czas. Umożliwia to niezawodną eliminację nakładek, wykorzystanie całej szerokości roboczej oraz odciążenie operatora.

Dzięki GPS PILOT CEMIS 1200 zyskujesz dokładność przejazdu ślad do śladu wynoszącą ± 2–3 cm. Korzystając z czterech dostępnych trybów jazdy możesz samodzielnie zdecydować, jak ma przebiegać praca.

Prosta obsługa

CEMIS 1200 zapewnia nie tylko bardziej precyzyjne efekty na polu, lecz również jest łatwy w obsłudze. Jego wygląd i struktura są dostosowane do znanego interfejsu CEBIS, dzięki czemu zapoznanie z obsługą nie trwa długo. Ponadto terminal CEMIS i odbiorniki można wygodnie przenosić z jednej maszyny na drugą.

Pełne połączenie w sieć

CEMIS 1200 to nie tylko oszczędność czasu podczas pracy na polu, lecz również mniejsze nakłady ponoszone przed jej rozpoczęciem i po zakończeniu. Poprzez sieć komórkową system może komunikować się w czasie rzeczywistym z systemem do zarządzania gospodarstwem. Dzięki temu można jak zwykle planować zadania robocze w biurze, przesyłać je bezpośrednio do maszyny, a następnie błyskawicznie otrzymywać dokumentację z powrotem. Takie rozwiązanie zapewnia niezakłócone raportowanie, a operator ma do dyspozycji wszystkie istotne dane w dowolnym momencie.

 Ponadto dostępność różnorodnych sygnałów korekcyjnych jeszcze bardziej zwiększa dokładność pracy. Sygnały są dostępne fabrycznie, bądź można je sukcesywnie dodawać w późniejszym czasie. Dzięki satelitarnemu sygnałowi korekcyjnemu SATCOR 15 by Trimble RTX użytkownik ma zapewnioną precyzję od samego początku. A jeśli potrzebna jest większa dokładność, można przejść na SATCOR 3 by Trimble RTX lub SATCOR 3 FAST by Trimble RTX. Opcjonalnie istnieje możliwość skorzystania z systemu ze sprawdzonymi sygnałami korekcyjnymi RTK.

Odpowiednie funkcje dla każdej maszyny

GPS PILOT CEMIS 1200 nadaje się do wszystkich maszyn w Twoim gospodarstwie. Podczas pracy z ciągnikami korzystasz z pełnej funkcjonalności ISOBUS oraz z automatycznego sterowania sekcjami szerokości dołączanych maszyn Section Control. Dla maszyn żniwnych CEMIS 1200 oferuje ponadto bardzo precyzyjne sąsiednie przejazdy oraz możliwość dokumentacji danych plonowania.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)