Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Mandam SPEC HD 3.0

Kultywator Dłutowy SPEC HD to kompaktowy 3-rzędowy kultywator do pracy zarówno płytkiej jak i głębokiej. Kształt sierpowaty grządzieli ułatwia zagłębianie się elementu roboczego co wydatnie obniża zapotrzebowanie mocy ciągnika i znacznie obniża zużycie paliwa w stosunku do jego nominalnych wartości. Kultywator ten występuje tylko z zabezpieczeniem NON-STOP (podwójna sprężyna) w wersji 3m, 4m i 4,8m, gdzie maszyny powyżej 3m są składana hydraulicznie. Zarówno szerokość 3m i 4m może być wyposażona w wózek transportowy. Największy z oferowanych kultywatorów posiada zintegrowany układ jezdny. Belka z naprzemiennie ustawionymi talerzami, skutecznie zapewnia wymieszanie i wyrównanie pola po pracy przedniej sekcji. Bardzo szeroki wachlarz wałów doprawiających do wyboru pod odpowiednie rodzaje upraw, został opracowany z myślą o wydajnej i konsekwentnej uprawie gleby.

Dane techniczne:

Wyposażenie standardowe:

Nasza propozycja: MANDAM SPEC-HD 3.0 z wyposażeniem:

Koordynator ds. Sprzedaży:

Zuzanna Murawska

Telefon

+48 887 300 002

E-mail

z.murawska@agrimasz.pl

Fiszewo:

Remigiusz Głąb

Kierownik Sprzedaży

Telefon

+48 885 355 111

E-mail

r.glab@agrimasz.pl

Powiaty:

Elbląski, Gdański, Malborski

Paweł Głuszyk

Sprzedawca

Telefon

+ 48 885 205 050

E-mail

p.gluszyk@agrimasz.pl

Powiaty:

Lidzbarski, Braniewski, Nowodworski

Marcin Tabor

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+ 48 885 205 040

E-mail

m.tabor@agrimasz.pl

Powiaty:

Tczewski, Sztumski, Kwidzyński

Niepruszewo:

Miłosz Krupecki

Kierownik Sprzedaży

Telefon

+48 887 302 108

E-mail

m.krupecki@agrimasz.pl

Powiaty:

Wolsztyński, Krośnieński, Zielonogórski, Sulęciński, Słubicki

Mateusz Najdek

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+48 887 302 004

E-mail

m.najdek@agrimasz.pl

Powiaty:

Czarnkowsko-Trzcianecki, Szamotulski, Obornicki, Międzychodzki

Karol Szady

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+48 887 302 120

E-mail

k.szady@agrimasz.pl

Powiaty:

Leszczyński, Kościański, Wschowski, Grodziski

Tomasz Sadalski

Sprzedawca

Telefon

+48 887 302 106

E-mail

t.sadalski@agrimasz.pl

Powiaty:

Międzyrzecki, Świebodzin

Rafał Samarzewski

Sprzedawca

Telefon

+48 880 765 352

E-mail

r.samarzewski@agrimasz.pl

Powiaty:

Średzki, Jarociński, Gostyński, Żagański, Żarski

Radosław Łukaszyk

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+48 885 210 994

E-mail

r.lukaszyk@agrimasz.pl

Powiaty:

Poznański, Miasto Poznań, Nowotomyski

Nowa Karczma:

Grzegorz Rymon-Lipiński

Kierownik Oddziału

Telefon

+48 665 205 040

E-mail

g.rymon-lipinski@agrimasz.pl

Powiaty:

Kościerski, Kartuski, Starogardzki