Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Rozsiewacze nawozów

Specjalne nawożenie o zmiennej dawce

Co to jest i dlaczego z tego korzystać

Nawożenie to praktyka agronomiczna, która zapewnia dostarczanie składników odżywczych, które mogą być wykorzystane bezpośrednio przez roślinę, z postępem odpowiednim do wymaganego wchłaniania, bez tworzenia nadwyżek dostępności, podatnych na utratę lub niedobory.

Pod tym względem innowacje technologiczne w rolnictwie, w szczególności w zakresie zarządzania nawożeniem, umożliwiły w ostatnich dziesięcioleciach usprawnienie praktyk nawożenia w celu wspierania i doradzania rolnikowi w jego wyborach.

Dzięki zastosowaniu map aplikacyjnych lub czujników on-the-go, które pozwalają na empiryczną kwantyfikację zmienności na polu, możliwe jest rozłożenie dawki nawozu według potencjalnego plonu gleby.

Rozwiązania MASCHIO GASPARDO

Firma MASCHIO GASPARDO była w stanie zinterpretować różne potrzeby konsumentów i zaprojektowała nowy dwutarczowy rozsiewacz nawozów PRIMO EW ISOTRONIC. Jego technologia wykorzystuje protokół komunikacyjny ISOBUS, który pozwala na zaimplementowanie wszystkich funkcji rolnictwa precyzyjnego, co czyni go jednym z najdokładniejszych rozsiewaczy nawozów dostępnych obecnie na rynku.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)