Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Niepruszewo

Godziny pracy Części zamienne

Godziny otwarcia

Pn.-Sob. 8.00-19.00
Ndz. 8.00-16.00

Godziny pracy serwisu:

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 7.00-18.00
Sob. 7.00-14.00

Dyżury telefoniczne serwisu:

Godziny otwarcia

Pon.-ndz. 7.00-21.00

Dział Sprzedaży Maszyn:

Miłosz Krupecki

Kierownik Sprzedaży

Telefon

+48 887 302 108

E-mail

m.krupecki@agrimasz.pl

Powiaty:

Wolsztyński, Krośnieński, Zielonogórski, Sulęciński, Słubicki

Zuzanna Murawska

Koordynator ds. Sprzedaży

Telefon

+48 887 300 002

E-mail

z.murawska@agrimasz.pl

Radosław Łukaszyk

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+48 885 210 994

E-mail

r.lukaszyk@agrimasz.pl

Powiaty:

Poznański, Miasto Poznań, Nowotomyski

Mateusz Najdek

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+48 887 302 004

E-mail

m.najdek@agrimasz.pl

Powiaty:

Czarnkowsko-Trzcianecki, Szamotulski, Obornicki, Międzychodzki

Karol Szady

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+48 887 302 120

E-mail

k.szady@agrimasz.pl

Powiaty:

Leszczyński, Kościański, Wschowski, Grodziski

Tomasz Sadalski

Sprzedawca

Telefon

+48 887 302 106

E-mail

t.sadalski@agrimasz.pl

Powiaty:

Międzyrzecki, Świebodzin

Rafał Samarzewski

Sprzedawca

Telefon

+48 880 765 352

E-mail

r.samarzewski@agrimasz.pl

Powiaty:

Średzki, Jarociński, Gostyński, Żagański, Żarski

Mateusz Najdek

Specjalista Sprzedaży

Telefon

+48 887 302 004

E-mail

m.najdek@agrimasz.pl

Powiaty:

Czarnkowsko-Trzcianecki, Szamotulski, Obornicki, Międzychodzki

Dział Serwisu:

Łukasz Kaczmarek

Kierownik Serwisu 

Telefon

+48 885 205 200

E-mail

l.kaczmarek@agrimasz.pl

Mariusz Łodziewski

Koordynator Serwisu

Telefon

+48 663 222 022

E-mail

m.lodziewski@agrimasz.pl

Sebastian Garsztka

Doradca Serwisowy

Telefon

+48 572 409 219

E-mail

s.garsztka@agrimasz.pl

Patryk Wrona

Koordynator PDI

Telefon

+48 451 075 849

E-mail

p.wrona@agrimasz.pl

Patryk Wrona

Koordynator PDI

Telefon

+48 451 075 849

E-mail

p.wrona@agrimasz.pl

Dział Części Zamiennych:

Marcin Kaczmarek

Kierownik Magazynu Części

Telefon

+48 887 302 005

E-mail

m.kaczmarek@agrimasz.pl

Bartosz Lotka

Doradca ds. Części

Telefon

+48 885 215 003

E-mail

b.lotka@agrimasz.pl

Szymon Stawski

Doradca ds. Części

Telefon

+48 885 215 001

E-mail

s.stawski@agrimasz.pl

Szymon Buchert

Doradca ds. Części

Telefon

+48 885 304 379

E-mail

s.buchert@agrimasz.pl

Szymon Buchert

Doradca ds. Części

Telefon

+48 885 304 379

E-mail

s.buchert@agrimasz.pl

Dział Kadr:

Dział Marketingu:

Barbara Raczkowska vel Mroczkowska

Sekretariat

Telefon

+48 885 552 211

E-mail

b.mikuta@agrimasz.pl

Paulina Kogut

Marketing

Telefon

+48 880 856 149

E-mail

p.kogut@agrimasz.pl

Dział Kadr:

Barbara Raczkowska vel Mroczkowska

Sekretariat

Telefon

+48 885 552 211

E-mail

b.mikuta@agrimasz.pl

Dział Marketingu:

Paulina Kogut

Marketing

Telefon

+48 880 856 149

E-mail

p.kogut@agrimasz.pl

Dział Księgowości:

Joanna Błaszczyk

Księgowość

Telefon

+48 887 887 863

E-mail

j.blaszczyk@agrimasz.pl

Sandra Felenczak

Windykacja

Telefon

+48 516 416 579

E-mail

s.felenczak@agrimasz.pl