Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

AEON CENTURAline

Wyznaczanie nowych standardów w zakresie zwiększania produkcji żywności

Całkowicie nowy opryskiwacz HARDI AEON CENTURAline to zaawansowany technologicznie opryskiwacz, który kieruje się zasadami lean farming – robić więcej za mniej. Zastosowaliśmy najnowszą technologię i najnowsze rozwiązania w zakresie automatyzacji, aby umożliwić rolnikom zwiększenie wydajności przy jednoczesnym ograniczeniu strat. Opryskiwacz AEON CENTURAline wyznacza nowe standardy w zakresie zwiększania produkcji żywności w obliczu rosnących obaw związanych z ochroną środowiska i klimatem.

Dzięki doskonałemu prowadzeniu, pełnemu zawieszeniu i zdalnie sterowanemu systemowi oprysku, AEON oferuje wyjątkową stabilność belki, precyzję oprysku i kontrolę znoszenia.

Maksymalna stabilność dzięki zapobieganiu zakłóceniom równowagi maszyny podczas jazdy, przy jednoczesnej gwarancji całkowitego opróżnienia zbiornika, nawet w pagórkowatym terenie.

Wyeliminuj nadmierne szkody w uprawach dzięki układowi kierowniczemu ComfortTrack, który umożliwia duży kąt skrętu kół wynoszący 27° i zapewnia mały promień skrętu wynoszący zaledwie 6,3 m.

Dzięki eleganckiej konstrukcji, gładkim powierzchniom i osłonom chroniącym wszystkie istotne części, AEON CENTURAline jest Twoim towarzyszem pracy w każdych warunkach.

Zwiększ wydajność pracy dzięki automatycznej wymianie dysz na bieżąco, w odpowiedzi na zmieniające się warunki pogodowe i terenowe – wszystko obsługiwane z kabiny.

Dzięki funkcjom zapewniającym doskonałe sterowanie belką polową przy dużej prędkości belka DELTA FORCE stanowi wybór dla konwencjonalnego systemu belki polowej, a jej wyjątkowa trójwymiarowa konstrukcja umożliwia stosowanie wąskiej belki polowej w transporcie pomimo rozmiarów od 24 do 39 m.

W belce TWIN FORCE zastosowano najlepszy na świecie system sterowania opryskiwaniem. Wykorzystując regulowaną kurtynę powietrzną do porywania i kierowania opryskiem, belka TWIN FORCE może ograniczyć znoszenie cieczy o 80%, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

COMMANDER

Najwyższej klasy urządzenie przeznaczone do ciągłej pracy dla wymagających operatorów

Praktyki rolnicze ciągle się zmieniają. Codziennie rolnicy muszą stawić czoła wyzwaniu w postaci zwiększenia wydajności i redukcji kosztów eksploatacyjnych. Aby przezwyciężyć to wyzwanie, firma HARDI opracowała opryskiwacze doczepiane do ciągnika pod marką COMMANDER.

Opryskiwacz doczepiany COMMANDER został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom nowoczesnego profesjonalnego rolnika na całym świecie. Ta generacja opryskiwaczy została zaprojektowana z myślą o wydajności, niezawodności, bezpieczeństwie, optymalizacji, łatwości obsługi i precyzji.

HARDI SafeTrack, przy minimalnych szkodach w uprawach, w połączeniu z bezpieczną i przyjazną dla użytkownika obsługą, pozwala nie wybierać pomiędzy małym promieniem skrętu a stabilnością.

W belce TWIN FORCE zastosowano najlepszy na świecie system sterowania opryskiwaniem. Wykorzystując regulowaną kurtynę powietrzną do porywania i kierowania opryskiem, belka TWIN FORCE może ograniczyć znoszenie cieczy o 80%, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Dzięki mapom pól można osiągnąć większą precyzję oprysku, unikając nadmiernego oprysku, a jednocześnie zmniejszyć wydatki i wpływ na środowisko. Mapy pól, importowane drogą radiową lub za pomocą pamięci USB, ułatwiają pracę w warunkach słabej widoczności, takich jak kurz lub ciemność.

Obszar WorkZone zawiera wszystkie podstawowe funkcje umieszczone w łatwo dostępnym miejscu, zaprojektowane tak, aby były proste i logiczne w zrozumieniu i obsłudze.

NAVIGATOR

Wykorzystanie inteligentnych rozwiązań w celu zmniejszenia wpływu na środowisko oraz zapewnienie łatwiejszej i bezpieczniejszej obsługi dla kierowcy

Aby jak najbardziej ograniczyć wpływ na środowisko poprzez znaczne zwiększenie precyzji oprysku oraz ułatwić obsługę opryskiwacza i zwiększyć bezpieczeństwo kierowcy, maszyny NAVIGATOR “i” oferują najlepsze inteligentne funkcje opryskiwania: Zautomatyzowany system mycia AutoWash – aby upewnić się, że nie pozostawia żadnych pozostałości w układzie cieczowym lub zbiorniku głównym, zautomatyzowane funkcje opryskiwania, takie jak AutoNozzleControl do indywidualnego sterowania każdym rozpylaczem dla większej precyzji i szybszej jazdy oraz zupełnie nowy HARDI SmartCom ECU do szybszej diagnostyki – jesteś dobrze przygotowany na przyszłość.

Koncepcja śledzenia jest łatwa do podłączenia i obsługi, co zapewnia bezpieczne śledzenie nawet w trudnych warunkach terenowych. IntelliTrack posiada zintegrowaną funkcję bezpieczeństwa, która zapobiega sterowaniu dyszlem przez siłowniki, gdy prędkość jazdy jest zbyt duża dla danego rozstawu kół.

Minimalizacja podwójnie opryskiwanego obszaru, co pozwala zaoszczędzić do 10% środków chemicznych i uniknąć uszkodzeń upraw spowodowanych podwójnym opryskiwaniem. Pełna kontrola nad opryskiem dzięki funkcji automatycznego włączania i wyłączania rozpylaczy AutoNozzleControl.

HARDI SmartCom oferuje pełną obsługę magistrali ISOBUS dla łatwego podłączenia sterowników, zapewnia szybką i łatwą diagnostykę za pomocą narzędzia HARDI ServiceTool, a wyjątkowo duża szybkość przetwarzania danych pozwala na szybszą i bardzo precyzyjną regulację oraz precyzję sterowania.

Obszar WorkZone zawiera wszystkie podstawowe funkcje umieszczone w łatwo dostępnym miejscu, zaprojektowane tak, aby były proste i logiczne w zrozumieniu i obsłudze.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)