Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

MEGA

Łatwa obsługa – pełna wydajność: Opryskaj szybciej i przenieś więcej cieczy. Opryskiwacz MEGA wyznacza nowe standardy dla opryskiwaczy montowanych na podnośniku. Dzięki eleganckiej i nowoczesnej konstrukcji oraz niezrównanemu komfortowi pracy kierowcy, zaprojektowaliśmy maszynę, która zapewni Ci opryskiwanie przez cały dzień.

Minimalny czas przestojów: Wprowadzając platformę cyfrową SmartCom, oferujemy Ci nie tylko w pełni sterowany opryskiwacz ISOBUS, ale także minimalne czasy przestoju. Dzięki diagnostyce, nasz zespół serwisowy może ocenić stan maszyny, aby szybko przywrócić ją do pracy. Platforma obsługuje również układ cieczowy, co pozwala na zwiększenie prędkości opryskiwania przy wyższych dawkach objętościowych.

Doskonały komfort: Podczas pracy w polu zawieszenie AirRide redukuje wstrząsy działające na maszynę, co przekłada się na większą stabilność belki polowej i wyższy komfort pracy operatora.

Minimalizacja podwójnie opryskiwanego obszaru, co pozwala zaoszczędzić do 10% środków chemicznych i uniknąć uszkodzeń upraw spowodowanych podwójnym opryskiwaniem. Pełna kontrola nad opryskiem dzięki funkcji automatycznego włączania i wyłączania rozpylaczy AutoNozzleControl.

HARDI SmartCom oferuje pełną obsługę magistrali ISOBUS dla łatwego podłączenia sterowników, zapewnia szybką i łatwą diagnostykę za pomocą narzędzia HARDI ServiceTool, a wyjątkowo duża szybkość przetwarzania danych pozwala na szybszą i bardzo precyzyjną regulację oraz precyzję sterowania.

Dla zapewnienia niezrównanego komfortu zarówno w polu, jak i na drodze, zawieszenie AirRide zamontowane na dolnym podnośniku jest stale aktywne. Zwiększa to wydajność pracy poprzez odizolowanie wstrząsów od ciągnika, zapewniając bardziej stabilną platformę do opryskiwania.

Zbiornik czołowy HARDI zapewnia dodatkowe opcje podczas opryskiwania, zarówno jako zbiornik pomocniczy, umożliwiający dostarczenie większej ilości wody na pole, jak i w połączeniu ze zbiornikiem głównym jako jedna sprawna jednostka.

MASTER

Mistrz wydajności

Opryskiwacz MASTER jest popularnym wyborem dla profesjonalnych rolników poszukujących ekonomicznego opryskiwacza podnoszonego. Kilka modernizacji doprowadziło do powstania obecnej wersji – niezawodnego, solidnego opryskiwacza zawieszanego na podnośniku.

Wypróbowany, przetestowany i zaufany, MASTER jest szczególnie odpowiedni dla gospodarstw z mniejszymi lub nieregularnymi polami.

Począwszy od zintegrowanego QuickHitch do łatwego i bezpiecznego łączenia z ciągnikiem. Po centralnie umieszczony i logicznie zaprojektowany rozdzielacz ze wszystkimi funkcjami układu cieczowego w w zasięgu ręki. MASTER jest łatwy w obsłudze i serwisowaniu.

Smukła konstrukcja zbiornika i kompaktowo złożone belki zapewniają optymalny rozkład masy i stabilność ciągnika podczas oprysku i transportu drogowego.

MASTER to jedyny opryskiwacz zawieszany na podnośniku dostępny z belką ze wspomaganiem powietrznym dla lepszej kontroli znoszenia.

HARDI TurboFiller zapewnia bezpieczne, szybkie i bezresztkowe mieszanie dużych ilości środków ochrony roślin oraz nawet najtrudniejszych do wymieszania suchych preparatów.

Opryskiwacz MASTER jest dostępny z różnymi belkami hydraulicznymi, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące opryskiwania. Jest to jedyny opryskiwacz montowany na podnośniku, który jest dostępny z systemem wspomagania pneumatycznego.

Smukła konstrukcja zbiornika i kompaktowo składane belki polowe zapewniają optymalny rozkład masy i stabilność ciągnika podczas oprysku i transportu drogowego.

Zintegrowany zaczep Quick Hitch zapewniający łatwe i bezpieczne mocowanie do ciągnika.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)