Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

Przyrządy żniwne CLAAS

Zapewnij sobie udane żniwa 2024.

Zapewnij sobie udane żniwa 2024.

Przyrząd żniwny każdego kombajnu to element mocno eksploatowany podczas corocznych żniw. Warto przed sezonem dokonać jego szczegółowego przeglądu i dokonać wymiany części zużywających się na nowe. Sprawdź naszą ofertę specjalną u swojego Autoryzowanego Dealera CLAAS na oryginalne części zamienne o najwyższej wydajności, zapewniające niezawodność podczas prac żniwnych.

Części promocyjne:

Nie trać czasu i pieniędzy na zamienniki. Sprawdź efekty testów polowych części CLAAS:

Nie trać czasu i pieniędzy na zamienniki. Sprawdź efekty testów polowych części CLAAS:

Testy polowe pokazują różnice.

Prawdziwość można sprawdzić tylko  w testach praktycznych. Odkryj różnice między częściami  ORIGINAL  a zamiennikami.

Uzyskane wyniki pokazują, że części CLAAS ORIGINAL obok korzystnych kosztów na hektar oferują o wiele więcej:

Zakupu można dokonać stacjonarnie lub poprzez e-sklep.

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna od 15.05. do 31.07.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Autoryzowanych Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

Na stronie widoczne są sugerowane ceny detaliczne netto. Rzeczywista cena detaliczna produktu zależy wyłącznie od Autoryzowanego Dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych Autoryzowanych Dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)