Agrimasz

Fiszewo

+48 556 128 260

Niepruszewo

+48 616 110 004

Nowa Karczma

+48 556 200 804

SIEWNIKI ROLNICZE

Wydajność, prostota i łatwość obsługi to cechy charakterystyczne pneumatycznych siewników Sky. Precyzyjny, scentralizowany system dozowania i elektroniczna kontrola tej gamy siewników gwarantują doskonałą kontrolę nad siewem.

Easy Drill jest kulminacją ponad 40 lat badań i rozwoju. Jest teraz nowym punktem odniesienia wśród profesjonalistów.

Niezależnie od tego, czy wykonujesz orkę, czy podorywkę, zawsze znajdziesz siewnik Sky dla siebie. Dzięki wypróbowanej i przetestowanej konstrukcji siewniki Tramline są solidne i niezawodne pod każdym względem. Dzięki precyzyjnemu, łatwemu w regulacji dozowaniu rząd po rzędzie, siewniki Tramline są do Twojej dyspozycji w każdych warunkach.

Po 15 latach rozwoju MaxiDrill jest obecnie jednym z liderów na rynku siewników szybkobieżnych. Największy prześwit na rynku umożliwia szybką pracę w każdych warunkach.

Zbiornik montowany z przodu ciągnika XEOS TF jest ważnym atutem dla wszystkich wykonawców i rolników poszukujących wydajności i rentowności. Wielofunkcyjny siewnik nawozowo-nasienny jest niezastąpiony i ekonomiczny dzięki regularnemu użytkowaniu przez cały rok, od wiosny do jesieni, w tym siewu roślin okrywowych latem.

SIEWNIKI PNEUMATYCZNE

WYSIEW
BEZPOŚREDNI

SIEWNIKI
MECHANICZNE

SZYBKI SIEWNIK

ZBIORNIK CZOŁOWY

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta,
skontaktuj się z nami.

Contact Form Demo (#3)